Як отримати дозвіл на виконання геологічних вишукувань за допомогою ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Дозвіл на виконання геологічних вишукувань

Останнє оновлення: 17.11.2015

Отримати дозвіл на виконання геологічних вишукувань

Інженерно-геологічні вишукування - роботи, що проводяться на земельній ділянці для ії аналізу та визначення особливостей на початковому етапі будівництва. При купівлі ділянки землі, перед початком будівництва, потрібно обов'язково провести геологічні вишукування - дослідження форми рельєфу, складу грунтів, рівня грунтових вод для правильно розрахунку товщини фундаменту, прокладання інженерних мереж, визначення кількості поверхів будівлі та інше.

Фінальний результат досліджень - технічний звіт, що містить повну інформацію про ділянку, результати проведених досліджень, необхідних розрахунках та інше. Надає його організація, яка проводила роботи.

Технічний звіт потрібно надавати архітекторам та інженерам при проектуванні будівлі.

Для проведення геологічних вишукувань потрібно отримати дозвіл на їх проведення в Департаменті містобудування та архітектури

Перелік документів для отримання дозволу

Для отримання дозволу на виконання геологічних вишукувань потрібні такі документи:

  • програма робіт;
  • технічне завдання;
  • дозвільні документи на землю.

 

Документи разом із заявою подаються в Департамент містобудування через Єдиний дозвільний центр, державний адміністратор приймає документи щоденно (понеділок-п'ятниця). Термін розгляду поданого пакету документів - 10 днів.

Відмова у видачі документів може бути надана у разі неправильного оформлення, подання неповного пакету документів, наданні недостовірних відомостей.

Почати безпроблемну стройку з ТУ Експерт

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете розпочати проведення робіт на ділянці в строк. Експерти компанії допоможуть в зборі документів, заповненні заяви та отриманні дозволу. Дозвіл на проведення геологічних вишукувань - гарантія якісного будівництва і надійності будівлі. Звернутися до нас Ви можете будь-яким зручним для Вас способом!

Також ТУ Експерт допоможе в оформленні дозвільних документів на землю, наприклад, для розробки землеустрою, присвоєння кадастрового номера, зміни цільового призначення ділянки та багатьох інших.