Отримати вищу будівельну освіту в Україні - перелік від ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

Куди піти вчитися? Реалії будівельного ринку

Останнє оновлення: 20.11.2017

перелік ВНЗ по будівельної спеціальності в УкраїніКожен роботодавець мріє взяти в свою компанію кваліфікованого і компетентного співробітника. Будівельна сфера не є винятком. Щорічно, з ВНЗ України, випускається десятки тисячі фахівців з будівельних спеціальностей. Але тут питання: фахівці, які виходять з дверей навчальних закладів, виявляються в довгих пошуках роботи за своєю спеціальністю; роботодавець витрачає величезну кількість часу і коштів на пошук, навчання або перенавчання співробітників в свою компанію. Відповідь очевидна: неузгодженість попиту і пропозиції ринку і відсутність регулятора цього процесу в Україні.

Світовий будівельний ринок, провідних країн, стає інноваційним і технологічним, з довгостроковим баченням майбутнього. Ми ж, по кілька років впроваджуємо, узгоджуємо нововведення і технології. Після чого, намагаємося навчити майбутніх фахівців того, що їм не знадобиться на майбутній роботі. Українські будівельні навчальні заклади випускають фахівців, які могли б бути затребувані в минулому часі, а не в сьогоденні і тим більше майбутньому. Компетенції фахівця, після 5-7 років навчання в наших вузах, прирівнюються до піврічної стажуванні в сучасній будівельній компанії.

Хто зможе взяти на себе регуляторні функції і об'єднати інтереси, всіх зацікавлених сторін, будівельного ринку України? .......

Необхідно спільне бачення справжніх реалій і майбутніх перспектив розвитку між усіма учасниками будівельного ринку: Державою, бізнесом, навчальними закладами та майбутніми фахівцями (абітурієнтами).

Таблиця будівельних спеціальностей для здобуття вищої освіти в Україні

Нижче, ми наводимо таблицю будівельних спеціальностей ВНЗ України, також відкритий доступ до документа на Google Drive.

 

 

Компанія ТУ Експерт завжди відкрита для фахівців з сучасними поглядами і бажанням розвиватися. Надсилайте ваше резюме за адресою [email protected]