Архітектура + фіторемедіація = French Dream Towers | ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  • Ліцензія на будівництво
  • Акт готовності об'єкта до експлуатації
  • Договір на постачання електроенергії

КНР і Франція об'єдналися, щоб побудувати еко-вежі

Останнє оновлення: 01.10.2018

Проект французьких еко-веж French Dream TowersПоки США ведуть із Піднебесною економічні війни, у Франції розпочали реалізацію цікавого проекту спільно з КНР. У китайському місті Ханчжоу планується побудувати кілька енергоефективних еко-веж. На цьому етапі проект носить назву French Dream Towers.

Зводити чудо-будинки будуть на берегах Західного озера поблизу Ханчжоу – в мальовничій місцевості з традиційними пагодами, рокаріями і дерев'яними дамбами. За задумом авторів (реалізацією проекту займається XTU Architects), будівлі матимуть вигнуту конструкцію. На її створення архітекторів надихнули як суто французькі образи (наприклад, силует пишного плаття), так і китайські – так, дах будівель нагадуватиме силует традиційної азіатської пагоди.

Завдяки такій оригінальній формі будівель дощова вода потраплятиме до спеціальних басейнів, установлених на землі та на даху. Унікальна флора, притаманна берегам Західного озера, очищуватиме забруднене повітря та опади до їх випаровування. Більш того, мікроскопічні водорості вирощуватимуть просто на фасадах будівель, що дасть змогу домогтися потрібної температури в баштах.

Чому французи обрали саме таку форму будівлі

Таким чином творці вирішили об'єднати архітектуру і фіторемедіації – процес очищення стічних вод і атмосфери за допомогою зелених рослин. Водорості виступають своєрідним біофільтром – це дуже ефективний метод очищення, абсолютно безпечний для екології.

Управління численними еко-системами всередині будівель планується здійснювати за допомогою технології blockchain. Крім житлових приміщень, у комплексі розмістяться ресторани і панорамні бари, готелі й бутики, коворкінг і художні галереї. Бюджет проекту French Dream Towers оцінюється в $360 мільйонів, і до 2020 року він має всі шанси стати найбільш знаковим будівельним проектом, що об'єднає не тільки Схід із Заходом, а й передові технології з природою.

Раніше ТУ Експерт писав про плани Google побудувати місто майбутнього в Торонто.