Набуває чинності новій перелік об'єктів нерухомості без адреси - ТУ Експерт

Укр
КОНТАКТИ:
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
Задати питання Калькулятор
ГАРЯЧІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 • Ліцензія на будівництво
 • Акт готовності об'єкта до експлуатації
 • Договір на постачання електроенергії

Новий перелік об'єктів нерухомості, яким не потрібно присвоювати адреси

Останнє оновлення: 22.07.2019

об'єкти без адреси

В силу вступає новий перелік об'єктів будівництва та нерухомості, яким не присвоюються адреса. Документ затвердив Мінрегіонбуд і направив відповідний указ в Міністерство Юстиції.

Для зручності Міністерство регіонального розвитку розбило список на 8 розділів. Тепер привласнювати адреси не потрібно наступним об'єктам нерухомості:

 1. Автомобільні дороги і вулиці. Сюди входять дороги для автомобілів, відомчі та приватні дорожні автошляхи
 2. Залізниці, включаючи магістральні з/д колії, колії метро, ​​а також залізничні дороги, що відносяться до промисловості
 3. Злітно - посадкові смуги. Спеціальні дорожні полотна, що використовуються для потреб авіації.
 4. Мости, естакади, тунелі та метро. Крім авто та з/д мостів сюди входять пороми і переправи, пішохідні мости, тунелі і переходи.
 5. Порти, канали, греблі та інші водні споруди. Великий розділ, який визначає відсутність необхідності присвоєння адрес для акваторій морських портів, каналів, причалів, якірних стоянок, а також інших будівель обслуговуючих водний транспорт. Крім того, сюди входять акведуки, водопостачальні, зрошувальні і зливні системи і деякі інші об'єкти водного господарства.
 6. Розділ магістральні трубопроводи, комунікації та лінії електропередач включає в себе різного призначення шляхопроводи, включаючи газові, конденсаторні, нафтопроводи, кабельні мережі а також споруди радіозв'язку, ЛЕП
 7. Місцеві трубопроводи та комунікації. До цього розділу належать шляхопроводи місцевого значення, включаючи газові, водопровідні та тепло і парові мережі; водопровідне господарство (каналізація і водостоки, водонапірні башти), а також штучні водні об'єкти місцевого значення, включаючи фонтани, свердловини, колодязі, штучні джерела питної води. Також до цього розділу відносяться тролейбусні лінії.
 8. Земельні ділянки. Земельним ділянкам без розміщення на них будівель і споруд, а також інфраструктурних об'єктів адреса теж не присвоюється.

Таким чином Міністерство регіонального розвитку структурувало і доповнило перелік будівельних об'єктів, а також нерухомого майна, яке не підлягає адресації.

Раніше ТУ Експерт писав про нові норми планування та забудови території